fbpx

COVID-19: працівників влади та місцевого самоврядування вакцинують Pfizer

Здоров'я 16:20, 10.06, 2021

Почали вакцинувати проти COVID-19 працівників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування згідно з рішенням віднести їх до 3-го етапу вакцинації як структури, які виконують функції держави, регіонального і місцевого управління, та внести відповідні зміни до Дорожньої карти з вакцинації.

Таке рішення ухвалив Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) з вакцинокерованих інфекцій, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Щеплюють їх організовано, мобільними бригадами, вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. 

Зараз в Україні вакцинують медиків і працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, соціальних працівників, священнослужителів, освітян, військовослужбовців та співробітників інших структур державної безпеки, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, працівників паливно-енергетичного комплексу та санаторно-курортних закладів, маломобільних громадян, а також людей віком від 65 років. 

У вихідні дні в центрах масової вакцинації щеплюють усіх охочих, хто записався до листа очікування на вакцинацію через сайт чи додаток “Дія”, чи контакт-центр. Пріоритет надають літнім людям.

Для імунізації використовують вакцини AstraZeneca різних виробників, CoronaVac від Sinovac Biotech та Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: