fbpx

Для невакцинованих дітей батьки можуть обрати альтернативну форму навчання, – Гриневич

Здоров'я 15:40, 15.08, 2019

Перед початком навчального року батьків закликали вакцинувати дітей відповідно до Національного календаря щеплень. В інакшому випадку керівники садочків і шкіл мають право не допускати до навчання нещеплених дітей.

Про це заявили міністерка освіти і науки Лілія Гриневич і виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, пише Громадське.

«Якщо батьки відмовляються від вакцинації, вони мають право обрати альтернативну форму навчання – дистанційну чи індивідуальну. Держава в будь-якому випадку надасть доступ кожній дитині до шкільної освіти», – зазначила Гриневич. 

Для цього батьки можуть написати заяву на керівника навчального закладу про переведення дитини на індивідуальну форму навчання. 

Супрун наголосила, що лікарні стовідсотково забезпечені вакцинами. У разі виникнення проблем батькам необхідно звернутися до головного лікаря або ж у Департамент охорони здоров’я. 

До того ж, як зазначила Супрун, з наступного року, з введенням електронної медичної карти, за підроблені довідки про щеплення буде передбачена кримінальна відповідальність. 

«Не просіть лікарів діяти незаконно», – закликала Супрун. 

За статтею 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», діти, які не отримали щеплення за Національним календарем щеплень, відвідувати школи та садочки не можуть.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: