fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • До команди Івано-Франківської ЦМКЛ приєднався член правління Всеукраїнського об’єднання фізичних терапевтів Володимир Магась

До команди Івано-Франківської ЦМКЛ приєднався член правління Всеукраїнського об’єднання фізичних терапевтів Володимир Магась

Здоров'я 18:33, 31.05, 2022

Володимир Магась, фізичний терапевт, член правління Всеукраїнського об’єднання фізичних терапевтів, тимчасово переїхав до Івано-Франківська з міста Васильків Київської області у зв’язку з війною та приєднався до команди фахівців з реабілітації в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні.

Сфера діяльності експерта – допомога у відновленні пацієнтів з неврологічними ураженнями (інсульти, черепно-мозкові трави). Володимир навчався та стажувався за кордоном, практикує методики PNF (пропріоцептивна нейром’язова фасилітація), Mulligan, має понад 21 рік досвіду роботи та понад тисячу важких пацієнтів, що відновились та повернулись до життя, повідомляється на сторінці ЦМКЛ у фейсбуці.

“Ціль в роботі – максимально повернути людину до того життя, з якого її забрала хвороба. Реабілітація націлена на те, щоб пацієнти стали самостійними та соціально активними. Терапевт підтримує зв’язок зі своїми пацієнтами та радіє їхнім успіхам”, – йдеться в повідомленні.

За 3 місяці роботи в ЦМКЛ фізичний терапевт підсилив команду відділення відновної медицини та реабілітації та допомагає їм успішно розвиватися у професійній сфері.

В ЦМКЛ відділення відновної медицини та реабілітації створене для надання спеціалізованої планової допомоги пацієнтам із захворюваннями нервової системи та опорно-рухового апарату в 2021 році. У відділенні працює мультидисциплінарна команда: 2 лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, 2 фізичних терапевти, 2 ерготерапевти, 2 помічники фізичного терапевта, логопед, психолог.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: