fbpx

Долина отримає від ЄС майже 200 тисяч євро на покращення медичного обслуговування

Економіка 19:30, 26.07, 2020

У п’ятницю, 24 липня, міський голова Долини Володимир Гаразд поставив свій підпис під контрактом на реалізацію проєкту «Співпраця для покращення якості медичного обслуговування в громадах Долини та Бая-Спріє», який реалізовуватиметься у 2020-2021 роках за фінансової підтримки ЄС, в рамках програми транскордонного співробітництва «Україна-Румунія».

Проєкт передбачає реалізацію комплексу заходів, спрямованих на підвищення якості медичного обслуговування населення у центрах первинної медичної допомоги Долини та партнерського міста у Марамуреському повіті Румунії Бая-Спріє, інформує пресслужба Долинської міської ради.

Головним партнером у реалізації проєкту є Долина, де амбулаторія №1 Центру ПМД (колишня доросла поліклініка) поповниться медико-діагностичним обладнанням (апарат УЗД, аналізатори для проведення лабораторних досліджень тощо), у приміщенні центру будуть проведені ремонтні роботи для підвищення комфорту відвідувачів, кабінети сімейних лікарів будуть укомплектовані новими меблями та оргтехнікою.

Для сімейних лікарів проведуть навчання для підвищення професійної компетентності, а також серію навчально-ознайомчих візитів для налагодження горизонтальної комунікації з румунськими колегами.

Загальний бюджет проєкту становить 337,6 тис. євро, з яких 293 тис. євро – безповоротна технічна допомога з боку Європейського Союзу.
На заходи в місті Долина припадає бюджет 226,7 тис. євро, в тому числі грант ЄС – 196,7 тис. євро.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: