fbpx

Дві коломийські лікарні отримали 40 комп’ютерів від іноземних колег

Здоров'я 09:28, 12.10, 2019

Комп’ютерну техніку в Польщі за участі тамтешньої влади урочисто передали головному лікарю Коломийського міжрайонного фтизіопульмонологічного диспансеру Віктору Титику та директору комунального некомерційного підприємства «Коломийська районна лікарня» Андрію Кошкіну.

Щоб перейняти досвід іноземних фахівців та покращити матеріально-технічну базу, ще в 2015 році був підписаний тристоронній Договір про співпрацю між Коломийським міжрайонним фтизіопульмонологічним диспансером, обласним госпіталем легеневих хвороб та обласною станцією швидкої допомоги (м. Ольштин, Польща), повідомляють в Департаменті охорони здоров’я ІФ ОДА.

“Для нас це надзвичайно цінна співпраця, – каже головний лікар Коломийського фтизіопульмонологічного диспансеру Віктор Титик, – адже крім того, що можна перейняти досвід, побачити практичні напрацювання їхніх закладів, так ще й колеги з Польщі допомагають оновити нам матеріально-технічну базу. А це в часи реформування галузі медицини має неабияке значення, адже є вимоги часу і кабінети лікарів мають бути оснащені комп’ютерами зі створеною центральною базою даних”.

Нагадаємо, що завдяки такій співпраці, в 2016 році від вищезгаданих польських медичних закладів коломийський фтизіопульмонологічний диспансер вже отримував автомобіль медичної швидкої допомоги. І обіцяють, що на початку літа 2020 року отримає знов.

Дві коломийські лікарні отримали 40 комп’ютерів від іноземних колег 1
Дві коломийські лікарні отримали 40 комп’ютерів від іноземних колег 3
Дві коломийські лікарні отримали 40 комп’ютерів від іноземних колег 5

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: