fbpx

Франківська лікарня придбала додаткове обладнання для тестування хворих на коронавірус

Здоров'я 10:43, 17.10, 2020

Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня 12 жовтня замовила лабораторне обладнання для діагностики коронавірусу за 2,7 млн грн.

Договір підписали з ТОВ «Некст левел діагностікс», пишуть Наші гроші. Львів.

Медики отримають ампліфікатор BMS MIC вартістю 1,13 млн грн та станцію для автоматичного виділення нуклеїнової кислоти за 1,5 млн грн. До комплекту також входить ПЛР-бокс за 56 тис. грн, лабораторний холодильник з морозильною камерою вартістю 14 тис. грн та спеціальні дозатори.

Закупівлю провели за спеціальною спрощеною процедурою звітування для подолання пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

Обладнання купують для розширення можливостей лікарні, пояснила редакції «Наші гроші. Львів» уповноважена особа зі спрощених закупівель Ніна Зобків.

«У нас наразі скромна лабораторія, а ми хочемо збільшити обсяг надання лабораторних послуг, особливо тестування на коронавірус», − зазначила уповноважена.

Нагадаємо, Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня приймає хворих на коронавірус ще з березня цього року. Протягом карантину вона спрямувала за спеціальною спрощеною процедурою 21,6 млн грн на подолання інфекції. Завдяки цим замовленням вона посідає друге місце в переліку найбільших «ковідних» замовників Прикарпаття.

Компанія «Некст левел діагностікс» зареєстрована 2018 року в Києві. 83% фірми належить жителю Київської області Алі Османову. Інші дрібніші частки компанії належать двом громадянам Іспанії, жителю Великої Британії та громадянинові США.

Протягом 2019-2020 років фірма отримала державних замовлень на 9,4 млн грн, в основному на діагностичні тести та лабораторне обладнання.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: