fbpx

Франківські кардіохірурги разом із польськими колегами провели три складні операції

Здоров'я 14:13, 07.12, 2022

В Івано-Франківській ЦМКЛ кардіохірурги спільно із польськими лікарями провели три складні операції.

До ЦМКЛ приїхали кардіохірург, трансплантолог TAVI Boston Scientific – професор Mіхал Зембала та асистент лікаря Яцек Вацак з Польщі.

За три операційні дні в ЦМКЛ проведено три оперативних втручання спільною українсько-польською командою, інформують на сторінці лікарні у фейсбуці.

Франківські кардіохірурги разом із польськими колегами провели три складні операції 1

Для 72-річного пацієнта з поєднаною клапанною вадою серця, а саме важкий аортальний стеноз, недостатність мітрального клапана, недостатність тристулкового клапана, проведено протезування аортального клапана, пластика мітрального та трикуспідального клапанів.

Для 72-річного пацієнта з важкою серцевою недостатністю, зниженою фракцією викиду 30%, діагнозом ішемічна хвороба серця, критичний аортальний стеноз виконано протезування аортального клапана та шунтування двох коронарних артерій (передньої міжшлуночкової артерії, правої коронарної артерії).

Франківські кардіохірурги разом із польськими колегами провели три складні операції 2

Для 86-річного пацієнта з критичним стенозом стовбура ЛКА провели гібридну реваскуляризацію міокарда шляхом шунтування передньої міжшлуночкової артерії, стентування стовбура огинаючої артерії.

Зараз усі пацієнти продовжують лікування та реабілітацію у відділенні інтервенційної кардіології, радіології та кардіохірургії ЦМКЛ.

Польський професор Міхал Зембала позитивно оцінив роботу кардіохірургічної та анестезіологічної команд, а також умови перебування пацієнтів в медичному закладі. Як повідомив директор ЦМКЛ Тарас Масляк, є домовленості про майбутню співпрацю.

Франківські кардіохірурги разом із польськими колегами провели три складні операції 3

Для запису на консультацію до кардіохірургів Тараса Гудзенка, Світлани Сарапук та Володимира Двірника звертайтесь за номером телефону 095 103 103 0 або 067 0 999 111.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: