fbpx

Франківські медики врятували 8-річного хлопчика, який два тижні був на ШВЛ з 85% ураження легень

Здоров'я 11:54, 18.03, 2021

Медики Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні врятували 8-річного хлопчика з украй важким перебігом COVID-19. Директор лікарні Тарас Мельник розповів, що медики кілька тижнів боролися за життя дитини.

“Погіршення епідеміологічної ситуації в нашій області, на жаль, торкнулося і дітей. До цього часу ми не стикалися з украй важким перебігом COVID-19 у наших маленьких пацієнтів. Проте на сьогоднішній день ситуація змінилася. Прикладом цього є історія восьмирічного хлопчика, який захворів 20 лютого 2021 року. Стан дитини прогресуюче погіршувався, і він був госпіталізований в відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої клінічної лікарні”, – розповідає Тарас Мельник.

За даними комп‘ютерної томографії виявлено більше як 85% ураження легень. Це супроводжувалось тяжкими порушеннями в роботі усіх органів та систем.

Франківські медики врятували 8-річного хлопчика, який два тижні був на ШВЛ з 85% ураження легень 1

“15 тяжких днів на штучній вентиляції легень, 15 тяжких днів лікарі відділення боролися із підступними проявами недуги, поки дитина не почала дихати самостійно, без підтримки апарата, та відновились усі життєво важливі показники. Це дало змогу перевести дитину на подальше лікування в пульмонологічне відділення стаціонару. Цей випадок можна було б сміливо назвати дивом зцілення, але слід пам’ятати, що за цим дивом стоять високий професіоналізм та невтомна праця медичних працівників нашого закладу. Особлива подяка колективу відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Висококваліфікована команда лікарів ІФОДКЛ готова і надалі надавати допомогу у найскладніших ситуаціях в боротьбі з COVID -19. Не зволікайте із зверненням до фахівців, тому що втрачений час ускладнює процес лікування і погіршує прогнози для одужання, а також не нехтуйте протиепідемічними заходами. Бережіть себе та своїх діток”, – закликає Мельник.

Франківські медики врятували 8-річного хлопчика, який два тижні був на ШВЛ з 85% ураження легень 2

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: