fbpx

Франківські науковці представлять свою роботу на Європейському Респіраторному Конгресі

Здоров'я 14:38, 01.07, 2019

В 2019 році фінський фармацевтичний концерн "Оріон Корпорейшн" оголосив в Україні конкурс для молодих спеціалістів у віці до 40 років на здобуття гранту на участь у щорічному конгресі Європейського Респіраторного Товариства. Серед цьогорічних переможців молоді науковці ІФНМУ.

Європейське респіраторне товариство (ERS) налічує більш як 10 тисяч членів у всьому світі, а щорічна відвідуваність конгресу давно перетнула позначку 20 тисяч.

Для того, щоб теза роботи була опублікована на конгресі, вона повинна пройти довгий шлях рецензування незалежними експертами, і після цього її допускають до друку в Європейському Респіраторному Журналі. Найкращі роботи отримують різні гранти як від власне організаторів з’їзду, так і від різних фармацевтичних фірм, що представлені на конгресі, інформує пресслужба ІФНМУ.

Роботи франківських науковців-пульмонологів під керівництвом професора Миколи Островського були відібрані для публікації в матеріалах конгресу.

Одна з робіт під назвою «Side effects of inhaled budesonide through different types of inhalers» виграла грант концерну «Оріон Корпорейшн» і буде представлена на цьогорічному конгресі, що відбудеться в столиці Іспанії Мадриді з 28 вересня по 2 жовтня 2019 року.

Наукову розробку будуть представляти доцент Олександр Варунків та студентка медичного факультету Ксенія Островська.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: