fbpx

Франківські студенти зібрали 150 тисяч гривень на обладнання для лікування передчасно народжених дітей

Здоров'я 16:30, 09.01, 2020

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету, які минулого року провели благодійний Лікарський бал для допомоги передчасно народженим діткам, нарешті зібрали необхідну суму коштів для закупівлі медичного обладнання.

Зазначимо, 7 червня минулого року під час проведення Лікарського балу була зібрана сума першого внеску на придбання реанімаційного столика для новонароджених з підігрівом. Тоді юні благодійники ініціювали подальший збір коштів спільно з благодійним фондом «Свічадо», інформує пресслужба ІФНМУ.

«Історія благодійних лікарських балів в Івано-Франківську вже налічує чотири роки, — говорить ініціатор балів лікар-інтерн ІФНМУ Юлія Дмитрук. — За цей час ми допомагали передчасно народженим діткам, купили пульсоксиметр, лампи фототерапії. А цього разу ми замахнулися на реанімаційний столик з підігрівом. Це дорого — 150 тисяч гривень, і ми щасливі повідомити, що збір коштів завершився. Скоро обладнання буде в Івано-Франківську!»

Студенти дякують усім, хто долучився до збору коштів. Цього року юні благодійники сподіваються влаштувати вже п’ятий Лікарський бал. 

Франківські студенти зібрали 150 тисяч гривень на обладнання для лікування передчасно народжених дітей 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: