fbpx

Франківських школярів застерігають від шкідливих звичок та навчають шукати альтернативу

Здоров'я 07:27, 29.02, 2020

Як протидіяти вживанню алкогольних і тютюнових виробів серед неповнолітніх, сформувати навички здорового способу життя та знайти альтернативи шкідливим звичкам, розповіли учням в загальноосвітній школі №16.

Такі уроки в Івано-Франківську зініціював Департамент освіти спільно із департаментом молодіжної політики та спорту та Нацполіцією, йдеться в сюжеті ТРК “Вежа”.

Шкідливі звички – не спосіб здобути авторитет серед однолітків. І тим більше – не запорука успіху. Це івано-франківський стронгмен Назар Павлів говорить з упевненістю, адже для себе обрав дієву альтернативу.

У цих успішних дорослих чоловіків свого часу не було таких уроків “тверезості”. Та вони змогли перебороти слабкості і нині мають чим пишатися, даючи приклад молоді. Від вибору стилю життя в підлітковому віці може залежати майбутнє. Це розуміють і школярі.

Школярам продемонстрували також дослідження міжнародної організації UNICEF. Згідно з ним підлітки починають курити приблизно з 14-річного віку. У цей час дозволяють собі вперше спробувати і алкоголь.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: