fbpx

Франківський медуніверситет отримав обладнання, що навчить лікувати сітківку ока

Здоров'я 19:51, 25.02, 2020
НА ФОТО: dav

Кафедра офтальмології ІФНМУ поповнилась новим обладнанням, на якому інтерни та лікарі матимуть змогу відпрацьовувати практичні навички і вивчати новітні методики з лікування судинної патології сітківки ока.

Курс офтальмології Івано-Франківського національного медичного університету отримав у безоплатне користування пристрій для симуляції інтравітреальних ін’єкцій (3D анатомічну модель).

За словами завідувача курсу Василя Капечука, відтепер інтерни та лікарі матимуть ще більше можливостей удосконалювати знання та практичні навички з використання сучасних методів лікування, підвищувати ефективність анти-VEGF терапії, покращувати офтальмологічну допомогу пацієнтам з судинною патологією сітківки ока.

«Для інтернів-офтальмологів та лікарів-офтальмологів ми організовуємо додатковий навчальний курс практичних навичок «Інтравітреальні ін’єкції», – розповідає Василь Капечук. – Він включатиме теоретичні основи та власне відпрацювання практичних навичок, проведення інтравітреальних ін’єкцій, що сприятиме безперервному професійному розвитку лікарів-офтальмологів».

Як зазначають в університеті, впровадження цього спеціального курсу та робота з новим обладнанням стала можливою завдяки співпраці ІФНМУ з Товариством з обмеженою відповідальністю «БАЙЄР».

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: