fbpx

Франківський медуніверситет розпочав співпрацю з лікувально-діагностичним центром «Нейроглобал»

Здоров'я 20:15, 12.11, 2020

Допомага пацієнтам і підготовка фахівців – Івано-Франківський національний медичний університет співпрацюватиме з лікувально-діагностичний центром «Нейроглобал».

КУРС писав, що днями центр відкрив нове приміщення і представив нові напрямки діагностики й лікування.

Лікувально-діагностичний центр «Нейроглобал» проводить функціональну та лабораторну діагностику, вакцинацію. На прийомі лікарі різного фаху – неврологи, кардіологи, інфекціоніст, отоларинголог, ендокринолог, хірург, уролог, гінеколог, гастроентеролог, педіатр, сімейний лікар. Працює лікар-реабілітолог та масажист.

Франківський медуніверситет розпочав співпрацю з лікувально-діагностичним центром «Нейроглобал» 1

Ректор ІФНМУ Микола Рожко, присутній на відкритті, повідомив, що університет підписав угоду про співпрацю з лікувально-діагностичним центром, інформує пресслужба ІФНМУ.

Більшість лікарів центру «Нейроглобал» — професори та викладачі Івано-Франківського медуніверситету, доктори і кандидати наук. Засновники клініки та лікувально-діагностичного центру Ірина Лопушанська і Олександр Дорошенко зазначають, що завдячують розширенням і оновленням медзакладу колезі, професорці ІФНМУ Вікторії Гриб.

Франківський медуніверситет розпочав співпрацю з лікувально-діагностичним центром «Нейроглобал» 2

За словами професорки, подібна практика співпраці медичної освіти та приватних закладів діє за кордоном.

«Лікар може заздалегідь запланувати прийом пацієнтів з певною хворобою, за певною тематикою, і показати їх студентам, — розповідає Вікторія Гриб. — На жаль, маємо нині ситуацію, коли в деяких державних лікарнях викладачі не мають доступу до хворих. Тому, я думаю, така нова співпраця — це добра перспектива для медичної освіти».

Центр проводить дослідження, демонстрація яких є дуже необхідною для навчання студентів, а саме електроенцефалографія, електронейроміографія, комплексне сканування судин шиї, ін’єкції ботулотоксину під контролем УЗД тощо. Таким чином, це стане практичною складовою в навчанні.

Франківський медуніверситет розпочав співпрацю з лікувально-діагностичним центром «Нейроглобал» 3

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: