fbpx

Імуноглобулін українського виробництва внесли до протоколу лікування COVID-19

Здоров'я 18:16, 14.11, 2020

Українська компанія “Біофарма” завершила клінічні випробування препарату “Біовен” (імуноглобулін) на пацієнтах, у яких діагностували COVID-19.

Про це повідомив у фейсбуці співвласник компанії Костянтин Єфименко.

Клінічні дослідження розпочато в травні, рандомізовано 66 пацієнтів із тяжким перебігом хвороби, до дослідження залучено 9 баз.

За словами Єфименка, використання «Біовену», в комплексі терапії пневмонії, викликаної SarsCov2, у порівнянні зі стандартною терапією дозволяє досягнути статистично достовірних переваг за такими параметрами: скорочення летальності у чотири рази – з 23,6% до 6,25%; скорочення середнього часу до настання покращення з 9 до 5 днів; скорочення часу потреби в госпіталізації в умовах стаціонару – на 3-5 днів.

Єфименко зазначає, що сьогодні триває 18 клінічних досліджень імуноглобуліну у світі.

“Всі вони розпочаті глобальними міжнародними компаніями переважно у США та Західній Європі, проте “Біофарма” – перша компанія, яка розпочала клінічні дослідження, і перша, яка їх завершила, – стверджує Єфименко. – Вчора “Біовен” включено до протоколу лікування COVID-19, і я хочу подякувати Міністру охорони здоров’я Степанову М. В. і колективу Міністерства за підтримку в проведенні дослідження. “Біофарма” продовжує роботу по створенню гіперімунного імуноглобуліну”.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов анонсував, що МОЗ внесе препарат українського виробництва “Біовен” до національного протоколу лікування коронавірусної інфекції COVID-19 і профінансує його закупівлю.

Нагадаємо, за весь час пандемії в Україні на COVID-19 захворіло 525 176 осіб, з них уже одужали 238 811, летальних випадків зареєстровано 9508. Станом на 14 листопада на Прикарпатті зафіксували 27 417 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 593 за минулу добу.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: