fbpx

Імунотерапію раку обговорять у Франківську науковці України та Німеччини

Здоров'я 21:18, 27.06, 2019

30 червня о 15:30 в аудиторії 25 центрального корпусу Прикарпатського національного університету відбудеться урочисте відкриття німецько-української літньої наукової школи «Перспективи біомедицини: імунотерапія раку».

Співорганізаторами Школи виступили кафедра біохімії та біотехнології ПНУ ім. Василя Стефаника за участю професорів Володимира Лущака та Уляни Джаман, відділ гастроентерології, гепатології та ендокритології університету «Вища медична школа Ганновера (Німеччина)” та відділ клінічного співробітництва дерматоонкології Німецького науково-дослідного центру з онкології (Гейдельберг) й університетський медичний центр Мангейм Гейдельберзького університету (Німеччина). Також з українського боку залучена кафедра мікробіології, вірусології та біотехнології Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова.

Мета школи – поширення знань про сучасні досягненні у галузі імунотерапії захворювань людини, зокрема раку, та встановлення контактів між дослідниками Німеччини та України.

Практичний курс передбачає ознайомлення з сучасними імунологічними та біохімічними методами, які використовуються у фундаментальних дослідженнях раку, а також учасники отримають практичні поради щодо успішного планування кар’єри, пошуку грантів, написання та подавання заявок на отримання фінансування наукових проєктів.

Детальніше з програмою школи можна ознайомитися на сайті кафедри біохімії та біотехнології ПНУ.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: