fbpx

Клініка пластичної хірургії у Києві

Здоров'я 10:59, 19.12, 2019

Якщо раніше до послуг пластичних хірургів зверталися лише люди, які мали якісь вади на тілі, то нині з’являється усе більше охочих покращити якість свого життя, ставши красивішим та здоровішим.

На питаннях малоінвазивної та лазерної хірургії спеціалізується клініка Platinum Laser. У цьому центрі косметології, хірургії та гінекології європейського зразка працюють справжні професіонали, які люблять медицину і є спеціалістами у своїй галузі.

Клініка пластичної хірургії у Києві 1

Головними напрямками діяльності клініки є наступні:

  1. Пластика обличчя.
  2. Пластика тіла.
  3. Лазерна хірургія.
  4. Гінекологія.
  5. Лазерна епіляція.
  6. Уколи краси.

Пластика обличчя

Пластичні операції на обличчі – один з найпопулярніших приводів звернення до клініки косметології та хірургії. Показаннями для пластики є мімічні зморшки на обличчі, наявність грудок Біша, незадоволеність розмірами або формою окремих органів: вік, вух, носа, губ. Перед операцією важливо проконсультуватися з лікарем. Він проведе огляд, виявить показання до операції і визначить протипоказання. У деяких випадках можна буде обмежитися легкими косметичними процедурами, в більш важких випадках потрібна допомога хірургів. У клініці Platinum Laser працюють лікарі-фахівці, які добре розуміються в своїй спеціальності.

Пластика тіла

Пластична хірургія – це комплекс операцій, які покращують зовнішній вигляд пацієнта або коректують видимі естетичні дефекти. Сюди належать не тільки втручання на обличчі. Лікування облисіння, ліпосакція, видалення варикозних розширених вен і пластика шкірної складки на животі – все це теж пластична хірургія. В клініці Platinum Laser є кілька лікарів цього профілю. Всі вони висококваліфіковані фахівці, які мають за плечима великий клінічний досвід. Для проведення процедур лікарі застосовують сучасне обладнання і якісну анестезію. Ви можете розраховувати на повний комфорт: вам не буде боляче під час операції, а після неї вас переведуть в чисту і зручну палату.

Лазерна хірургія

Лазерна хірургія – це сукупність процедур, які виконуються за допомогою лазерних технологій. За допомогою цієї методики проводять пластичні втручання, складні реконструктивні маніпуляції та інші операціі. Лазер належить до малоінвазивних і безпечних інструментів. За відгуками лікарів, він не залишає шрамів, перешкоджає кровотечі в процесі операції, а ризик інфекційних ускладнень після таких втручань зводиться до нуля.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: