fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • "Краще доліковуватися вдома": у МОЗ заявили, що хворого на COVID-19 можуть виписати з лікарні навіть із позитивним ПЛР-тестом

"Краще доліковуватися вдома": у МОЗ заявили, що хворого на COVID-19 можуть виписати з лікарні навіть із позитивним ПЛР-тестом

Здоров'я 13:49, 07.11, 2020

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що лікарі виписують пацієнтів з COVID-19 до повного одужання та навіть за наявності позитивного ПЛР-тесту.

«Рішення про виписку приймає лікуючий лікар на підставі відсутності або зменшення клінічних ознак захворювання, а також на підставі стійкої тенденції нормалізації лабораторних показників. Якщо немає потреби перебувати у лікарні, тобто немає ніякої загрози життю, то лікар приймає рішення і ви дійсно можете продовжити лікування в амбулаторних умовах», — сказав він на брифінгу.

За словами Степанова, при коронавірусі краще доліковуватися вдома, ніж у лікарні, де є ризик підхопити внутрішньолікарняну інфекцію, повідомляє НВ.

«Якщо ПЛР-тест позитивний, але є всі підстави продовження лікування вдома, цю людину треба і можливо виписувати додому, не треба чекати негативного тесту ПЛР», — сказав голова МОЗ.

Інфіковані коронавірусом перестають бути розповсюджувачами інфекції після 10 днів лікування, якщо ПЛР-тест дав негативний результат, або на 13-й день захворювання, якщо немає клінічних проявів ГРВІ, додав Степанов.

В Україні кількість випадків зараження коронавірусом перевищила 450 тисяч, 8312 осіб померли, 204 229 пацієнтів одужали.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: