fbpx

Креон — перевірено часом, доведено практикою

Здоров'я 09:58, 24.11, 2021

Трохи більше як сто років тому захворювання, що супроводжувалися порушенням ендокринної функції підшлункової залози, вважалися важкими патологіями, які нерідко призводили до смерті. Через недостатнє вироблення ферментів організм недоотримує необхідні нутрієнти, внаслідок чого виникають серйозні порушення обміну речовин, розвиваються множинні аліментарні патології.

Сьогодні ці порушення вдається контролювати завдяки препаратам, які містять ферменти підшлункової залози. Вже багато років лідером за ефективністю та популярністю є ферментний засіб Креон.

Медикаменту вже понад сто років, але він не тільки не втратив актуальності, а й продовжує потужно конкурувати на фармакологічному ринку. Все це завдяки постійному вдосконаленню продукції виробником — мультинаціональною компанією Abbott.

Досвід та сучасні технології

Препарат Creon розпочав свій шлях у 1900 році під торговою назвою Pankreon. Тоді розробники отримали патент на виробництво панкреатину в оболонці таніну, що захищала активну речовину від руйнівної дії шлункового соку. Препарат випускали в таблетках. Почалося масове виробництво ферментного препарату I покоління, який здобув велику популярність. Фахівці компанії продовжили дослідження з метою підвищення ефективності препарату.

Головна задача ферментів — перетравлювати їжу. У дослідженнях було встановлено, що розмір ферментного засобу має принципове значення для його евакуації зі шлунка разом із хімусом (рідким та напіврідким вмістом): що менші часточки ліків, то більша їх кількість надходить у дванадцятипалу кишку.

Креон - медичний препарат для підшлункової залози

На основі цих даних компанія розробила технології, що дали змогу зменшити розмір панкреатину:

  • У 1963 році з’явилися гранули (ІІ покоління ферментних ліків).
  • У 1983 році були випущені мікросфери у капсулі. З цього моменту препарат був перейменований на Creon (Креон), почалося виробництво ферментних препаратів III покоління.
  • У 1993 році Abbott отримав патент на виробництво панкреатину у вигляді мінімікросфер у желатиновій капсульній оболонці (IV покоління). Ця технологія суттєво підвищила якість та ефективність лікарського засобу.

Панкреатин, який міститься в Креоні, отримують із тканин підшлункової залози свиней. Мінімікросфери покривають кислотостійкою оболонкою і укладають у капсулу, покриту кишковорозчинною оболонкою. Потрапляючи в шлунок, капсула розчиняється, мінімікросфери завдяки дуже маленькому розміру рівномірно перемішуються зі шлунковим вмістом, поступово переміщаються травним трактом, розчиняються в тонкому кишечнику і вивільняють ферменти.

Креон випускається у трьох дозуваннях — 10 000, 25 000 та 40 000 (за вмістом ліпази). Оптимальну дозу для пацієнта повинен підбирати лікар з урахуванням ступеня порушення травлення, якості харчування та віку пацієнта.

Де придбати препарат?

Аптечна мережа 911 не вперше здобуває звання «Аптека року» в Україні. Цю престижну нагороду у конкурсі «Панацея» компанія отримує за чесний та високоякісний сервіс, надаючи своїм клієнтам:

  • онлайн-консультації лікарів;
  • бонусну накопичувальну програму;
  • різні способи доставки замовлень;
  • опцію «Доступні ліки».

Сайт apteka911.ua працює цілодобово. Бронюйте товари та забирайте їх у зручній філії зі знижкою.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: