fbpx

Лазерне видалення татуажу брів: що важливо знати

Здоров'я 20:33, 17.08, 2021

З появою і розвитком послуги татуажу брів все більш затребуваним стає виведення татуажу брів лазером. Неприваблива форма, колір, невдале виконання або просто обридлий татуаж змушують дівчат його позбутися. І якщо ви – одна з них, прочитайте цю статтю, щоб знайти відповіді на всі запитання.

Скільки потрібно сеансів, щоб прибрати лазером татуаж брів?

Лазерне видалення пігменту – процес тривалий. Лазер впливає на пігмент і руйнує його. Але процес руйнування і виведення спочатку механічний (вплив лазера), а після – природний. Промінь, спрямований на барвник, руйнує його поступово і частково. Саме через це потрібно кілька сеансів. Також кількість процедур залежить від цілого ряду чинників:

  • Потреби клієнта. Потрібно прибрати лазером татуаж брів повінстю або частково, лише освітливши його – від цього безпосередньо залежить кількість сеансів.
  • Техніка, в якій був виконаний татуаж. Наприклад, пудрові брови видаляються швидше, ніж мікроблейдинг, через специфіку техінки. Старий татуаж, виконаний давно в техніці “тату”, видаляється довше через більшу глибину введення фарби.
  • Скільки було виконано процедур татуажу або корекцій. Кожна корекція передбачає додаткове оновлення пігменту з його введенням під шкіру. Логічно: що більше процедур було проведено, то щільніше пігмент заліг.
  • Тип шкіри. Значення має фототип шкіри, а також наявність свіжої засмаги. Перший параметр визначає майстер за спеціальною таблицею.

В середньому видалення лазером татуажу брів вимагає близько 6-8 процедур. Але точну кількість скаже майстер. При необхідності видалення татуажу брів в Києві зверніться до майстра в Lbar.com.ua. Він проаналізує всі параметри, подивиться, як поводиться пігмент після першого сеансу, і як загоюється шкіра. Кількість процедур може як скоротитися, так і зрости. Врахуйте, що після кожної процедури потрібно не менше як 4 тижні для відновлення шкіри. Тобто, треба щонайменше пів року для повного видалення татуажу.

Лазерне видалення татуажу брів: що важливо знати 1

Який колір пігменту видаляється лазером?

Лазер відмінно справляється з темними відтінками пігментів: відтінки коричневого (від світлого до темного), з чорним, з чорним, який перейшов в сірий або синій. Але при необхідності видалити світлі тони – жовтий, зелений, бежевий, малиновий – лазер неефективний. Звичайно ж, в такому кольорі татуаж брів не робиться. Але деякі майстри додають до основного коричневого кольору додаткові відтінки для отримання потрібного кольору брів. І якщо додаткові відтінки з перерахованих вище, то лазер не допоможе. В такому випадку краще скористатися Ремувер.

Як впливає лазер на пігмент?

При впливі на пігмент лазер нагріває його, стимулюючи розпадання. При цьому принцип лазера виключає опіки (за умови виконання процедури професіоналом і правильних налаштуваннях пристрою). Під час впливу формуються невеликі плазмові бульбашки, які стають бар’єром пошкодження шкіри. При нагріванні пігменту він розпадається на дрібні частинки і поступово виходить через лімфатичну систему, а потім через сечостатеву природним шляхом. Ніяких ризиків для людини немає. Процес освітлення відбувається не відразу, а поступово. Це пов’язано з тим, що лазер розщеплює пігмент на частинки, які виводяться макрофагами. Макрофаги протягом місяця продовжують виведення частинок. В цей же період відновлюється шкіра. Саме через місяць можна судити про ефективність процедури.

Лазерне видалення татуажу брів: що важливо знати 2

Що буде з натуральними бровами після видалення татуажу?

Зняття татуажу брів найчастіше турбує дівчат через страх втратити свої натуральні волоски. Але турбуватися нема про що. Лазер не стосується волосків і впливає тільки на пігмент. Свої брови залишаються незмінні. Ба більше, за рахунок впливу температури відбувається стимуляція волосяних цибулин і натуральні волоски можуть рости густіше й швидше. Але! Врахуйте, що при впливі лазера на пігмент може розщеплюватися і натуральний пігмент у складі натуральних волосків. Цілком ймовірно, що свої брови посвітліють. Але з часом вони знову знайдуть свій природний відтінок за рахунок регенерації і росту волосків.

Лазерне видалення татуажу брів: що важливо знати 3

Чи болюче видалення татуажу лазером, чи будуть набряки, шрами?

Немає значення, де видаляється татуаж: брови, губи або очі. Завжди використовується анестетик перед початком процедури. Він знімає больові відчуття, почервоніння і набряклість. Тому процедура практично безболісна. Враховуйте, що вона займає лічені хвилини.

Якщо видалення татуажу лазером виконується професіоналом на якісному обладнанні, виключаються опіки, набряки. Але ми не рекомендуємо проводити процедуру при наявності протипоказань: наявність подряпин, ран в зоні видалення татуажу, схильність до келоїдних рубців, запальні процеси на шкірі.

Лазерне видалення вважається безболісною процедурою. В руках професіонала ви не відчуєте дискомфорту і не отримаєте негативних наслідків.

Підіб’ємо підсумки

Якщо ви зважилися видалити татуаж брів лазером, вам не потрібно переживати або боятися. Це ефективний спосіб назавжди забути про ненависний татуаж. Потрібно лише терпіння і час.

Головне – звернутися до фахівця. До людини з хорошою репутацією або в спеціалізовану студію, де вам дадуть гарантії безпеки. В іншому процедура абсолютно безпечна.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: