fbpx

Лікарі-інтерни ІФНМУ стали призерами професійного стоматологічного конкурсу

Здоров'я 14:20, 25.02, 2021

У Полтаві у клініці «Професорська стоматологія» відбувся очний етап ХХІІ Всеукраїнського професійного конкурсу лікарів–стоматологів «Шлях у світ майстерності». Команда Івано-Франківського національного медичного університету посіла друге місце.

Загалом цього року в конкурсі, який відбувався на базі кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів, брали участь вісім команд лікарів-інтернів. Вони пройшли відбір на заочному етапі 7 лютого.

За умовами конкурсу учасники виконали реставрацію фронтальних зубів верхньої щелепи. На виконання роботи учасникам виділили до трьох годин.

Івано-Франківський національний медичний університет представляли лікар-інтерн першого року навчання Іван Шелефонтюк, який виконував роль лікаря. Йому асистувала Аліна Копачинська, яка також проходить інтернатуру перший рік. Їх на конкурсі супроводжував асистент кафедри стоматології післядиломної освіти доктор філософії Володимир Сарапук.

Хід конкурсу висвітлювався онлайн, а оцінка робіт відбулась одразу ж після виконання, інформує пресслужба ІФНМУ.

Лікарі-інтерни ІФНМУ стали призерами професійного стоматологічного конкурсу 1

Минулого року команда ІФНМУ також посіла друге місце у цьому професійному конкурсі, а у 2019 році здобула перемогу.

Всеукраїнський професійний конкурс лікарів-стоматологів інтернів проводять з 2000 року. Спочатку він був регіональним, а потім розвинувся до всеукраїнського. Подія традиційно приурочена до дня стоматолога, 9 лютого, і покровительки стоматологів — Святої Аполонії.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: