fbpx

Ліпоєва кислота: користь та правила прийому

Здоров'я 12:10, 02.11, 2020

Ліпоєва кислота — речовина, яка самостійно синтезується в організмі та надходить до нього разом з іншими продуктами. Іноді такої кількості недостатньо, треба приймати харчову добавку. Вона сприяє схудненню, зниженню рівня тригліцеридів.

Що таке ліпоєва кислота?

Добавка відома під іншими назвами: тіоктова та альфа-ліпоєва кислоти. Вона посилює дію інших вітамінів, зокрема Е та С, покращує стан шкіри и підвищує імунітет. За своїм впливом на організм кислота схожа з вітаміном В. Вона бере участь в обміні жирів та стимулює холестериновий метаболізм, паралельно посилює дії L-карнітину. Ліпоєва кислота посилює обмін речовин, стимулює схуднення, притупляє відчуття голоду, підвищує швидкість засвоєння глюкози.

Ліпоєва кислота: користь та правила прийому 1

Антиоксидантна та гіпоглікемічна дія

В організмі добавку поглинають нервові, мозкові та серцеві клітини. Завдяки цьому ліпоєва кислота використовується не тільки в медичних цілях, але й як загальнозміцнювальний препарат для спортсменів. Лікарі назначають тіоктову кислоту для лікування:

  • діабетичної невропатії;
  • атеросклерозу;
  • розсіяного склерозу;
  • цукрового діабету;
  • хвороб печінки;
  • глаукоми та катаракти;
  • злоякісних пухлин;
  • хвороби Альцгеймера;
  • інтоксикацій і т.д.

Здоровій людині рекомендується приймати альфа-ліпоєву кислоту для профілактики цих захворювань. В добавці доза речовини дорівнює добовій потребі.

Застереження

Заборонено приймати ліпоєву кислоту дітям до 6 років, вагітним та жінкам в період лактації. Не рекомендується пити добавку людям з індивідуальною несприйнятливістю компонентів в складі пігулки. Не слід приймати препарати кальцію, магнію, Цисплатин та антитромботичні засоби разом з тіоктовою кислотою. Людям з цукровим діабетом необхідно переглянути свою добову дозу інсуліну. Побічної дії у альфа-ліпоєвої кислоти не виявлено.

Якщо у вас є хронічне захворювання, обов’язково проконсультуйтесь з лікарем перед прийманням харчової добавки. Купити ліпоєву кислоту можна в інтернет-магазині Dobavki.ua.

Вибирайте перевірені магазини для придбання харчових добавок. На сайті Dobavki.ua додатково можна придбати амінокислоти, які також відіграють важливу роль у нашому організмі. Проаналізуйте свій раціон та виявіть, якої саме речовини не вистачає вашому організму. При цьому необхідно розуміти, що варто звертати увагу не лише на додаткові саплементи, а й змінити спосіб харчування на правильний.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: