fbpx

Мер Долини повідомив, звідки 11 хворих на COVID-19

Здоров'я 13:47, 09.04, 2020

Голова Долинської ОТГ Володимир Гаразд поінформував про результати перевірки долинян на коронавірусну хворобу та повідомив географію її поширення.

Інформація про захворюваність на COVID-19 станом на 12.00. 09.04.2020.

“Сьогодні надійшли результати щодо нових шести (6) пацієнтів Долинської багатопрофільної лікарні: у чотирьох (4) підтверджені, тобто “позитивні” (Долина, Болехівська м.р., Княжолука) результати, а у двох (2) – негативні (Долина, Гошів). Таким чином, разом маємо уже одинадцять (11) хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19.

Серед них жителі Долини, Болехова та навколишніх сіл: Гошів, Ангелівка, Станківці, Княжолука. них десять знаходяться у стаціонарі, а один пацієнт за станом здоровя виписаний на самоізоляцію”, – повідомив Гаразд.

Ще 14 пацієнтів очікує висновків ПЛР тестів з Івано-Франківська та Києва.

Під підозрою на коронавірус є мешканці багатьох населених пунктів, у т. ч., крім вже згаданих, жителі сіл Раків, Оболоня, Велика Тур’я, Мала Тур’я, Княжолука, Гузіїв, Міжріччя, Тисів.

“Все це загалом свідчить про значне поширення інфекції у всіх куточках району. Йде щоденне наростання і поширення вірусу. Пік його очікують у наступних два тижні”, – попередив мер.

Також він додав, що лікар з ЦРЛ, якому раніше виставляли підозру на коронавірус, отримав негативні результати аналізу.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: