fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Молода науковиця з Франківська отримала грант на стажування в одному з найкращих університетів Канади

Молода науковиця з Франківська отримала грант на стажування в одному з найкращих університетів Канади

Здоров'я 15:08, 30.12, 2022

Асистентка кафедри мікробіології, вірусології та імунології ІФНМУ Вікторія Процюк розпочала наукове стажування в одному із найрейтинговіших закладів вищої освіти Канади – Університеті міста Гуелф, провінція Онтаріо.

Молода науковиця виграла грант у рамках академічної програми для здобувачів ступеня PhD «Experiential Learning for Visiting International Research Students» (Емпіричного навчання для запрошених іноземних аспірантів), за результатами якого отримала запрошення на річне наукове стажування на базі кафедри молекулярної та клітинної біології, повідомляє пресслужба ІФНМУ.

У межах програми асистентка Вікторія Процюк в лабораторії під керівництвом Dr. Rebecca Shapiro (Ребекки Шапіро) працює над дослідженнями в галузі вивчення механізмів стійкості до протигрибкових препаратів та тестування нових протигрибкових препаратів. Також упродовж періоду стажування передбачена участь у міжнародних конференціях та форумах.  

«Для нас, молодих науковців, дуже важливо, що наш університет підтримує міжнародну академічну мобільність. Саме завдяки цьому ми маємо добру нагоду обмінюватися досвідом, саморозвиватися та приносити користь вітчизняній медичній науці. Наукові дослідження, над якими я зараз працюю, стануть ґрунтовним доповненням до моєї дисертаційної роботи. Також отримані результати матимуть практичне застосування в медицині», – зазначає Вікторія Процюк.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: