fbpx

МОЗ дозволило у Франківську випробовувати "Амізон" для лікування хворих на COVID-19

Здоров'я 19:53, 15.05, 2020

Міністерство охорони здоров’я України дозволило проведення клінічного випробування препарату “Амізон” для лікування хворих на COVID-19.

Відповідний наказ за підписом міністра охорони здоров’я Максима Степанова оприлюднений на сайті Міністерства охорони здоров’я.

“Дозволити проведення клінічного випробування лікарського засобу, призначеного для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19), згідно з додатком”, – йдеться у документі.

У додатку до наказу вказано, що йдеться про препарат  АМІЗОН® МАКС (капсули 0,5 г), виробництва АТ “Фармак”, який використовуватимуть в комбінації з базовою терапією, у пацієнтів з захворюванням COVID-19 середнього ступеня важкості.

Місця проведення випробування в Україні

  • КНП “Вінницька міська клінічна лікарня №1” та Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова на кафедрі інфекційних хвороб з курсом епідеміології;
  • алергологічне відділенні КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”;
  • відділення пульмонології КНП “Волинська обласна клінічна лікарня Волинської обласної ради”;
  • інфекційне відділення КНП “Київська міська клінічна лікарня №9”;
  • інфекційне відділення для дорослих КНП “Обласна клінічна інфекційна лікарня” Закарпатської обласної ради;
  • відділення №2 КНП “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” та Івано-Франківський національний медичний університет на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології,
  • відділення №10 КНП “Міська клінічна інфекційна лікарня” Одеської міської ради та Одеський національний медичний університет на кафедрі інфекційних хвороб.

На сайті компанії «Фармак» повідомляють, що в Україні, у межах міжнародних досліджень, розпочалася третя фаза клінічних випробувань лікарського засобу «Амізон» (Енісаміум) у протидії COVID-19.

«Вчені інституту медичної вірусології у м. Франкфурт-на-Майні (ФРН) провели дослідження противірусної дії лікарського засобу проти вірусу SARS-COV-2 на клітинній моделі. Препарат тестували на людських клітинах, заражених SARS-COV-2. Енісаміум показав добрий ефект. Це стало приводом для початку клінічних досліджень лікарського засобу в Україні.
Після успішного закінчення випробувань «Амізон» буде доступний в усіх країнах присутності «Фармак». Клінічні дослідження будуть тривати декілька місяців, – йдеться в повідомленні. – «Амізон» як ефективний лікарський засіб для лікування грипу та інших ГРВІ вже купують пацієнти в 11 країнах світу – серед них Білорусь, Казахстан, Узбекистан та ін».

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: