fbpx

На посаду гендиректора Івано-Франківської ОДКЛ проведуть повторний конкурс

Здоров'я 09:09, 13.06, 2020

Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації прийняв рішення про проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» та оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення зазначеного конкурсу, інформує пресслужба ОДА.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

  • представники органу управління;
  • представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Нагадаємо, у лютому відбувся конкурс на посаду гендиректора ОДКЛ. Його виграв заступник головного лікаря Тарас Мельник. Але з лютого обласна рада так і не призначила Мельника керівником лікарні – на минулому засіданні обласної ради для призначення Мельника не вистачило одного голосу. А 5 червня в ОДКЛ колективу представили т. в. о. гендиректора лікарні Володимира Семенюка, призначеного в департаменті охорони здоров’я. Досі виконуючим обов’язки залишався попередній керівник лікарні Радислав Котурбаш.

Працівники лікарні почали збирати підписи про підтримку Мельника і звернулися до керівництва області з проханням скасувати призначення Семенюка та призначити Мельника, який виграв конкурс.

Комісія обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики  рекомендувала облдержадміністрації повторно винести на розгляд облради кандидатуру Мельника, а до того часу залишити в. о. Радислава Котурбаша.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: