fbpx

На Прикарпатті відкрили нову амбулаторію загальної практики

Здоров'я 11:10, 24.10, 2021

У Дубівецькій територіальній громаді відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яка обслуговуватиме майже дві тисячі жителів.

«Розбудова медичної інфраструктури є важливою складовою роботи обласної влади, – наголосила на відкритті керівниця ОДА Світлана Онищук. – Сьогодні у Дубівецькій громаді ми відкриваємо сучасну амбулаторію, яка стане медичним осередком для майже двох тисяч жителів громади. Переконана, що нова амбулаторія надаватиме якісні медичні послуги, адже, окрім самого приміщення, заклад оснащено новітнім обладнанням для своєчасного діагностування захворювань та лікування пацієнтів».

Будівництво амбулаторії нового типу було розпочате у 2020 році. Фінансування цього об’єкта здійснювалося з державного бюджету (4 588,528 тис. грн) та місцевого бюджету (380,625 тис. грн). У приміщенні нової амбулаторії діють два кабінети лікаря, кабінет щеплення, процедурна, стерилізаційна, сестринська та господарські приміщення. Також для закладу придбали службовий транспорт, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

На Прикарпатті відкрили нову амбулаторію загальної практики 1

Слід зауважити, що працівники амбулаторії активно включилися у вакцинальну кампанію для екстреної профілактики від коронавірусної хвороби. Станом на 21 жовтня понад 20 відсотків жителів громади вакциновані, зокрема 92 відсотки працівників освіти.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: