fbpx

На Прикарпатті виділять мільйон гривень на страхування медиків від коронавірусу

Здоров'я 17:31, 26.11, 2020

В. о. голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка підписала розпорядження, за яким пропонується програму «Здоров’я населення Прикарпаття 2013-2020» доповнити розділом «Страхування життя та здоров’я медичних працівників, що виконують професійні обов’язки в умовах підвищеного ризику зараження збудниками інфекційних хвороб, в тому числі інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2».

Як йдеться в документі, зараз держава виплачує страхові виплати лише тим медикакам, які отримали інвалідність внаслідок коронавірусу (630 600 гривень), та родинам медикам, які померли (1 576 500 гривень). Проєкт змін до програми передбачає, що фінансову підтримку зможуть отримати і працівники медичних закладів області, які захворіли коронавірусом внаслідок виконання професійних обов’язків.

«Внесення змін та доповнень до програми зумовлюється необхідністю фінансової підтримки та належного захисту працівників медичних закладів області, які надають медичні послуги населенню області в умовах підвищеного ризику зараження небезпечною інфекцією COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», – йдеться у розпорядженні.

Скільки виплачуватимуть медикам, які під час виконання професійних обов’язків захворіли коронавірусом, у розпорядженні не вказано.

Станом на 10 листопада в області налічувалось 1439 медичних працівників області, захворілих на COVID-19.

Зміни до програми «Здоров’я населення Прикарпаття 2013-2020» має затвердити обласна рада.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: