fbpx

На Снятинщині сільські амбулаторії отримали обладнання для телемедицини

Здоров'я 20:51, 31.01, 2020

Снятинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги отримав сім комплектів обладнання для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини.

Загальна вартість закупівлі складає 770 тисяч гривень. З державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості спрямовано 693 тисячі, з районного бюджету – 77 тисяч, інформує пресслужба Снятинської РДА.

Спеціальні сумки з діагностичним обладнанням отримали амбулаторії сіл Стецева, Джурів, Русів, Кулачківці, Белелуя, Горішнє Залуччя та Вовчківці.

Комплект включає в себе: планшет Lenovo із спеціальним програмним забезпеченням, 12-канальний електрокардіограф з передачею даних через USB-порт, прилад для вимірювання об’ємно-швидкісних параметрів легень, стетоскоп електронний в комплекті з навушниками Panasonic, тонометр, термометр безконтактний інфрачервоний, пульсоксиметр із Bluetooth інтерфейсом, монітор життєво важливих показників, цифровий дерматоскоп, апарат для визначення рівня глюкози/холестерину в крові, hd веб-камера.

“Вказане обладнання дозволяє провести високоточне, якісне обстеження пацієнта та моментально передати його результати по бездротовому з’єднанню і проконсультуватися зі спеціалістами інших ланок”, – йдеться в повідомленні.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: