fbpx

Небезпечні приправа та устриці: Держпродспоживслужба попередила про інфіковані продукти

Здоров'я 08:16, 04.02, 2020

На ринок потрапили індійський порошок з цибулі із сальмонелою та французькі устриці із нововірусом. Про інфіковані продукти поінформувала Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області.

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли повідомлення системи RASFF:

– від 02.01.2020 р. № 2020.0016 щодо виявлення сальмонели в порошку з цибулі, експортованому з Індії (експортер Natural Agro Foods) до Німеччини (виробник Lay Gewurze OHG-AP-N: TH 04503) та до окремих держав – членів ЄС і в тому числі до України – Lay Specie (вул. О. Мишуги, буд. 2, оф. 401, м. Київ, 02140).

– від 07.01.2020 р. № 2020.0091 щодо виявлення нововірусу в устрицях, експортованих з Франції (виробник La Famile Boutrais) до окремих держав – членів ЄС і в тому числі до України – ТОВ «СІЛВЕО» (вул. Печенізька, 34, м. Київ, 04107).

Спеціалісти звернулися з попередженням до операторів ринку, які використовують у виробництві або здійснюють обіг цієї продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більш як два робочих дні письмово інформувати Держпродспоживслужбу.

Споживачів просять у разі виявлення цих продуктів негайно повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертатись до територіальних управлінь.

Довідково: Нововіруси – високоінфекційні віруси, які викликають гострий гастроентерит. Щороку ця хвороба підкошує майже 267 млн ​​людей у ​​світі. Потрапивши в організм, нововірус насилу піддається знищенню. При цьому ним можна заразитися через їжу, напої, контакт з хворим або просто через дотик до інфікованої поверхні. Він погано видаляється з предметів, на нього не діють звичайні мийні засоби.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: