fbpx

Німесил та його застосування

Здоров'я 14:01, 11.05, 2020

Німесил є нестероїдним протизапальним засобом, що належить до групи метансульфонанілідів. Він чинить протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Лікує німесил, взаємодіючи з арахідоновою кислотою, що дозволяє відбуватися зниженню біосинтезу простагландинів після інгібіції такого явища, як циклооксигеназа. Придбати засіб можна в «Аптеці Доброго дня», де завжди широкий асортимент ліків і можна зручно оформити замовлення.

Німесил та його застосування 1

Фармакокінетичні властивості

Засіб при пероральному застосуванні має властивості добре всмоктуватися в людському організмі. Максимальна концентрація в плазмі виникне через кілька годин після прийому. Існує зв’язок німесилу з плазмовими білками. Також відбувається метаболізм у печінці. Як основний метаболіт виступає парагідроксипохідне, у якого також є фармакологічна активність. Напіввиводиться німесил до 6 годин. Половина засобу від усієї дози виводиться разом із сечею. Інша частина – з калом, теж маючи метаболізований вигляд. Лише незначна частка препарату залишає організм, маючи незмінений стан. Не змінює німесил і профіль фармакокінетичного типу в пенсіонерів.

Показання препарату

Згідно з інструкцією, німесил призначають хворим, що відчувають гострий біль та первинну дисменорею.

Належить німесил до препаратів другої лінії. Саме так його і застосовують.

Призначають німесил, оцінюючи усі ризики, з якими може зіштовхнутися конкретний пацієнт.

Протипоказання препарату

Інструкція вказує на підвищену чутливість до німесуліду чи до інших компонентів німесилу. Реакції гіперергічного типу можуть відбуватися через застосування ацетилсаліцилової кислоти та інших препаратів протизапальної дії.

Не радять вживати німесил таким пацієнтам:

1. Тим, що мають алкогольну чи наркотичну залежність.

2. Людям з шлунково-кишковими кровотечами або перфораціями в анамнезі, які застосовували нестероїдні протизапальні засоби.

3. Пацієнтам з виразкою шлунку або загостреною фазою виразки дванадцятипалої кишки.

4. Тим, у кого важкі порушення при згортанні крові.

Взаємодія з іншими засобами

Взаємодія з кортикостероїдами призводить до ризиків утворення виразки в травному тракті. При антитромбоцитарних засобах та селективних інгібіторах, що займаються зворотним захопленням серотоніну, можуть виникнути кровотечі в травному тракті.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: