fbpx

Обласна рада вшанувала хвилиною мовчання померлих медичних працівників

Здоров'я 13:47, 29.05, 2020

В Івано-Франківській області кожен четвертий хворий на коронавірус – медик. Десять медичних працівників уже померли через цю недугу.
Сьогодні на сесії депутат від партії «ВОЛЯ», лікар-хірург Олег Атаманюк звернув увагу на цю проблему та наголосив на важливості забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту.

«За період боротьби з коронавірусом ми понесли непоправимі втрати. Десять медичних працівників померли від наслідків цієї хвороби.
Неналежна забезпеченість засобами індивідуального захисту – одна із найбільших причин того, чому число інфікованих медичних працівників постійно зростає. І, на превеликий жаль, від початку пандемії, Івано-Франківська область пасе задніх у забезпеченості медичних працівників засобами індивідуального захисту. Так, за даними аналітичної панелі Кабінету Міністрів, яка аналізує показники забезпеченості медичним обладнанням, кадрами та засобами індивідуального захисту та оновлюється кожних дві години, наша область залишається на останньому місці із показником забезпеченості засобами індивідуального захисту – 51%», – сказав депутат.


Атаманюк також наголосив, що попри неодноразові акценти з боку депутатського корпусу, проблема і досі не вирішена.

“Тому сьогодні ми вимагаємо від обласної державної адміністрації вжити невідкладних заходів. Уже сьогодні ми ризикуємо залишити наших краян без належної допомоги, адже маємо прецеденти, коли в лікарнях, які займаються наданню допомоги хворим на коронавірус уже сьогодні не вистачає медичного персоналу, починаючи від молодших медичних працівників і завершуючи лікарями”, – сказав Атаманюк.


Депутат відзначив, що якщо проблема не буде вирішена якнайшвидше, то ми можемо отримати катастрофічну ситуацію у медичній сфері.

“Сьогодні мова йде про забезпечення не тільки установ, які визначені як опорні заклади для лікування хворих на Covid, а й усіх медичних закладів області. Адже в умовах пандемії, як показує досвід наших міжнародних колег, ми кожного пацієнті маємо розцінювати як потенційно інфікованого. Тільки такий підхід дозволить убезпечити життя і здоров’я наших медиків”, – сказав Олег Атаманюк.  

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: