fbpx

Обласний перинатальний центр отримав обладнання для боротьби з COVID-19 від Червоного Хреста та Кока-Кола

Здоров'я 17:53, 15.07, 2020

Товариство Червоного Хреста України за підтримки фундації Coca-Cola передали Обласному перинатальному центру м. Івано-Франківськ  обладнання для лікування пацієнтів з COVID-19.

Зокрема, перинатальний центр отримав аналізатор електролітів Lab-Analyt – 910 Plus та два монітори пацієнта PG S50.

«Ця допомога є надважлива для нас. Наш заклад одним з перших приймає хворих на COVID-19, до нас потрапляють жінки зі всієї̈ області. Кожен медичний̆ заклад має працювати, аби у першу чергу надавати якісну допомогу пацієнтам. Монітори ми передали у дитячу та дорослу реанімації̈, а аналізатор у лабораторію. Усе обладнання сучасне і якісне, а таке завжди нам потрібне», – говорить Генеральний директор Обласного перинатального центру  м. Івано-Франківськ Юрій Павлушинський.

З перших днів пандемії представники бізнесу активізували свої ресурси та допомагають у подоланні кризи.

«Наша компанія є частиною громади і завжди робить усе можливе задля вирішення гострих питань. З початку пандемії ми почали надавати допомогу соціально незахищеним верствам населення та опорним лікарням. Ми раді, що сьогодні ми передаємо Обласному перинатальному центру м. Івано-Франківськ необхідне обладнання для боротьби з Covid-19», – повідомив Андрій Бублик, директор із зв’язків з громадськістю та державними установами Кока-Кола Беверіджиз Україна.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: