fbpx

Обираємо підгузки для малюків: що потрібно знати

Здоров'я 13:03, 13.09, 2021

Майбутні батьки ще до народження свого малюка намагаються купити необхідні для догляду за ним речі. Підгузки – одні з таких елементів, адже допомагають батькам слідкувати за гігієною дитини з народження та забезпечують їй комфорт.

Головні критерії вибору підгузків

Багато виробників пропонують свою продукцію для діток. Деякі моделі розраховані на новонароджених, інші використовують для старших діток. Щоб обрати якісні моделі, необхідно враховувати декілька важливих факторів.

  • Розмірна сітка. Щоб зрозуміти, наскільки підгузок буде комфортним для дитини, зверніть увагу на його розмір. Досить часто така інформація вказується на упаковці – продукції дається порядкове число, що відповідає росту та віку дитини. Також деякі виробники пропонують підгузки для недоношених діток, вони будуть комфортними, навіть якщо новонароджений важить до двох кілограмів.

  • Виробник. Дехто вважає, що від бренду нічого не залежить. Насправді це не так. Гарні та відомі виробники створюють безпечну продукцію, яка відповідає всім стандартам якості. Наприклад, такими є підгузники дада, що відрізняються м’якістю, гарним поглинанням вологи, гіполалергенністю та іншими якостями.

  • Стать дитини. Звичайно, багато виробників пропонують універсальні підгузки. Але батькам все ж рекомендують звертати увагу на стать дитини, що дозволить запобігти протіканням.

  • Активність дитини. Якщо ваш малюк любить повзати чи бігати, зверніть увагу на кріплення. Деякі підгузки можуть сповзати, адже їх липучки не надійні. Обирайте тільки найкращі варіанти.

Не менш важливою є м’яка та поглинаюча поверхня. Вона контактує з ніжною шкірою малюка, тому не повинна бути вироблена з алергенних матеріалів. Найкращі варіанти – бавовняна тканина, а також просочення без різкого запаху.

Швидкість поглинання вологи – не менш важливий фактор. Вона повинна бути такою, щоб шкіра дитини завжди залишалася сухою.

Обираємо підгузки для малюків: що потрібно знати 1

Що потрібно знати для вибору якісного підгузника?

Виробники пропонують два варіанти підгузників – саме підгузки та трусики. Перші мають застібки та досить комфортні при переодяганні малюка в стані лежачи. А ось трусики стануть гарним варіантом для діток, що вже вміють ходити чи повзати.

Незалежно від виду такі засоби гігієни не повинні спарювати ніжну шкіру малюка, тиснути йому. Тому важливо, щоб вони мали еластичний пояс чи комфортні застібки. Манжети на ніжках убезпечать від протікання.

У деяких моделях присутній індикатор наповненості. Він потрібен для того, щоб батьки змогли вчасно змінювати підгузок. Гарний засіб гігієни не викликає почервоніння шкіри та появи прищів. Також він не буде заважати малюку рухатися, не спадатиме та гарно сидітиме. Не повинно бути й протікань. Якщо вони є, вам потрібно змінити модель на іншу, підібравши більш надійні варіанти відповідно до росту та ваги дитини.

Обираючи підгузок, насамперед думайте про комфорт та гігієну свого малюка. Засіб, що гарно захищає від протікань та вологи, буде гарним варіантом. Він може мати різний дизайн, але повинен бути абсолютно безпечним та якісним для дитини.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: