Для усунення проблем, пов’язаних з опорно-руховим апаратом, багато пацієнтів обирають клініку, розташовану у Фрайбурзі. Офіційний сайт https://ims.uniklinik-freiburg.de/ru/glavnaja.html пропонує ознайомитися з особливостями ендопротезування суглобів, а також заповнити онлайн-форму для отримання висновку від експерта.
Головні причини звернення до клініки Фрайбурга
У німецькій клініці Фрайбурга працюють професійні лікарі з високою кваліфікацією по всіх напрямках. До інших конкурентних переваг відносять:
- найновіше обладнання для точної діагностики;
- конфіденційність;
- комфорт, безпека у стаціонарі;
- застосування інноваційних методик лікування;
- розробка індивідуальної лікувальної програми;
- бездоганна репутація.
Ще однією перевагою є прозорість ціноутворення. Всім пацієнтам гарантується перерахунок та повернення невикористаної суми грошей, якщо якісь обстеження не проводились.
Особливості ендопротезування у німецькій клініці
До порушення функцій суглобів призводять різні причини, у тому числі травми, запалення, хронічні хвороби, інфекції, патології від народження та ін. За посиланням https://ims.uniklinik-freiburg.de/ru/leksikon-boleznei/ortopedija/ehndoprotezirovanie-sustavov.html фахівці багатопрофільної клініки в Німеччині пропонують детальніше ознайомитися з особливостями лікування та ендопротезування.
Завдяки впровадженню нових розробок сьогодні можна замінити практично будь-який суглоб (плеча, гомілкостопа, коліна, таза та ін.). Це дозволить відновити рухову активність та працездатність.
Багато пацієнтів обирають Німеччину для проведення ендопротезування, оскільки німецька медицина вважається однією з найкращих у світі. Застосування інноваційної діагностичної апаратури дозволяє точно визначити показник зношування суглоба.
Впровадження сучасних комп’ютерних технологій забезпечує малотравматичність у процесі ендопротезування. Суглоб змінюють як частково, так і повністю. При цьому для фіксації зазвичай застосовують у німецькій клініці безцементний спосіб (остеоінтеграція).
Для виготовлення штучних суглобів використовують різні матеріали, зокрема метал, кераміку та їх комбінацію з поліетиленом. Перед заміною пацієнтів направляють на комплексну діагностику, вона займає кілька днів.
Ендопротезування має свої протипоказання. Наприклад, колінний суглоб не можна змінювати при гнійних інфекціях, психічних розладах, незрілому скелеті, серцевій недостатності, алергічних реакціях, проблемах з венами на ногах та ін.
Існують і відносні протипоказання, серед яких гормональні порушення, онкологія, третя стадія ожиріння, печінкова недостатність. Рішення про ендопротезування приймає консиліум лікарів за результатами діагностики.
На правах реклами