fbpx

Пацієнтів ОКЛ з допомогою телеробота консультують німецькі лікарі

Здоров'я 17:42, 16.02, 2023

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні в окремих складних і суперечливих випадках звертаються до колег з-за кордону. Спеціалісти німецької клініки Шаріте вчора проконсультували пацієнтів реанімації ОКЛ.

Під час лікарського обходу у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії обласної клінічної лікарні пацієнтів консультували фахівці німецької клініки, розповіли на сторінці ОКЛ у фейсбуці.

Пацієнтів ОКЛ з допомогою телеробота консультують німецькі лікарі 1

Консультацію за участі анестезіологів клініки Шаріте, що у Берліні, провели у форматі телемосту. Обговорювали лікування пацієнтів з політравмою, зокрема проблематику жирової емболії.

«Все це стало можливим завдяки наявності у нашому закладі візка-робота для проведення таких телемедичних on-lline консультацій, – зазначив завідувач Ігор Пулик. – Ми проконсультували двох пацієнтів з політрамою, в яких розвинулась легенева форма жирової емболії, і завдяки нашим колегам з-за кордону маємо дещо розширене бачення, як надалі допомагати цим пацієнтам…».

Пацієнтів ОКЛ з допомогою телеробота консультують німецькі лікарі 2

Телемедичний візок-робот медичний заклад отримав в рамках партнерства та участі МОЗ України у міжнародному проєкті TeladocHealth.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: