fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Підопічному Снятинського психоневрологічного інтернату з підозрою на COVID-19 відмовили у госпіталізації

Підопічному Снятинського психоневрологічного інтернату з підозрою на COVID-19 відмовили у госпіталізації

Здоров'я 18:40, 13.08, 2020

Працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській області та громадські монітори здійснили візит до Снятинського психоневрологічного інтернату.

Монітори відзначили суттєві позитивні зміни, зокрема здійснено ремонтні роботи в обох відділеннях інтернату, покращилася робота харчоблоку. Після попереднього моніторингового візиту розпочалася робота з поновлення окремим підопічним дієздатності та повернення їх в сім’ї, інформує Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській області.

Водночас невирішеним залишається питання отримання ліцензії на здійснення господарської діяльності з медичної практики, у результаті чого виникають проблеми з наданням медичної допомоги. В установі 315 осіб з психічними розладами супроводжує лише один лікар-психіатр. У відділенні №1 з 2018 року в історіях хвороби відсутні записи про огляд підопічних психіатром, що свідчить про відсутність належного медичного супроводу.

Моніторами встановлено факт відмови у госпіталізації підопічного з підозрою на гостре респіраторне захворювання COVID-19 до інфекційного відділення Коломийської лікарні.

За результатами моніторингового візиту буде скеровано звіт з рекомендаціями щодо усунення виявлених порушень до Івано-Франківської ОДА та керівництва психоневрологічного інтернату.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: