fbpx

Підтяжка грудей: страхи пацієнток

Здоров'я 13:14, 02.08, 2022

Які ускладнення можуть виникнути після підтяжки грудей і чи варто їх боятися. Основні страхи пацієнток - розбираємо докладно.

За популярністю пластичних операцій після збільшення молочної залози імплантами на другому місці мастопексія – хірургічна підтяжка грудей. Далеко не всі дівчата хочуть саме збільшити свої груди, багато хто прагне повернути колишню красу молочних залоз, яка була втрачена через різні причини. Це жінки після пологів та грудного вигодовування, жінки, у яких спочатку генетично великі груди, які їм просто заважають, жінки, які сильно схудли та їх молочні залози втратили форму та об’єм.

Отримати професійну безкоштовну консультацію щодо підтяжки грудей можна на сайті Лікаря Зикова

Страх №1: Шви – найбільший страх при підтяжці грудей

Мастопексія – складна пластична операція з великою кількістю нюансів. Але найбільше пацієнток турбує питання швів. Який би не був вид підтяжки: по ареолі, вертикальна або якірна – всі розрізи робляться на видних місцях.

Підтяжка грудей

Досягти найкращого естетичного вигляду рубців при мастопексії можна за дотримання наступних моментів:

  • Підбір оптимального способу підтяжки з доступами, які допоможуть зробити мінімум розрізів, але сформують красиву форму молочної залози.
  • Правильний післяопераційний догляд швів. Процедури зменшення рубців: лазер, шліфування, дермаштамп.
  • Корекція, висічення рубців за необхідності через півроку-рік після операції.

Не варто сильно перейматися шрамами, згодом вони світлішають і стають малопомітними. Як кажуть більшість пацієнток, нові груди навіть зі шрамами їм подобаються набагато більше, ніж їхній вигляд до підтяжки.

Страх №2: Складна реабілітація та больові відчуття

Якщо порівнювати післяопераційний період після мастопексії з маммопластикою, він проходить на порядок легше і менш болісно. При підтяжці грудей немає виражених травматичних елементів – м’язи молочної залози не зачеплені, а зменшення самої залози не приносить великих хворобливих відчуттів. Тому не треба бояться реабілітації, все проходить терпимо.

2-3 дні є дискомфорт, слабкість, нездужання, але в принципі через 3 дні переважна більшість дівчат може займатися своїми справами, виходить на роботу.

Страх №3: Можливі ускладнення

Не все може пройти в операції гладко. Якоюсь мірою будь-яка операція – це лотерея, та ймовірність ускладнень завжди існує.

  • Асиметрія грудей. Досить часте явище. Домогтися естетично ідеального результату практично неможливо, тому невелика асиметрія є нормою при таких операціях. Але якщо асиметрія яскраво виражена – то потрібна буде повторна операція.
  • Гематоми – утворення згустків крові після травматизації тканин. Невеликі гематоми сходять самі, але потребують пильної уваги.
  • Некроз тканин. Може виникнути при великому пошкодженні кровоносних судин, у зв’язку з чим кров перестає надходити в деякі ділянки тканини. Дуже рідкісне ускладнення, яке потребує негайного лікування та корекції.
  • Запалення та нагноєння. Така проблема може виникнути під час занесення інфекції під час операції.
  • Зниження чутливості соска та ареоли. Часте явище одразу після операції. Але здебільшого чутливість згодом відновлюється.

Перед тим як зважитися на операцію з підтяжки грудей, безумовно, потрібно зважити всі плюси та мінуси операції для себе. Чи готові ви піти на ризики для покращення форми грудей? Наскільки ці ризики є виправданими?

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: