fbpx

Польські медики вчитимуться у Франківській ОКЛ лікувати бійців

Здоров'я 18:15, 31.08, 2023

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з робочим візитом побувала делегація медиків з польського міста Біла Підляська.

На зустрічі йшлося про стажування прикарпатських лікарів у Польщі та польських лікарів у Франківську. “З метою обміну досвідом, діагностичними методиками”, – повідомили на сторінці ОКЛ у фейсбуці. Також ішлося про проведення транскордонних навчальних шкіл та інші спільні проєкти.

В рамках програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 сторони запланували масштабний спільний проєкт, який запровадять в партнерських закладах, щоби надавати змогу пацієнтам проходити якісну діагностику й лікування болю різного походження.

“Підвищення кваліфікації та ефективність наших лікарів є одним з пріоритетних завдань для нас”, – говорить генеральний директор лікарні Остап Грищук.

Ініціаторка спільних проєктів з партнерським закладом Польщі, керівниця Центру діагностики неврологічної патології Надія Сегін зазначила, що з колегами-поляками спільних професійних інтересів чимало, а нещодавно і їй довелось побувати в них.

«Польська лікарня технологічно добре оснащена. Ми також у них гостювали, – каже Надія Сегін. – У нас же вони звернули увагу, що маємо великий спектр послуг, європейський підхід до лікування, добрий рівень діагностики. Також їх помітно зворушило те, що попри війну працюємо в багатьох напрямках, що є трансплантація, чого у них немає, до речі, досвід у лікуванні складних травм, в тому числі військових…».

Під час екскурсії лікарнею та після відвідин, зокрема, Центру фізичної та реабілітаційної медицини ОКЛ польські лікарі акцентували, що їх цікавить повчитись у франківських медиків лікуванню бійців. Додали, що за цим неодмінно приїдуть в ОКЛ.

КУРС писав, що до Франківська приїхав Зеленський – відвідав реабілітаційний центр в ОКЛ

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: