fbpx

Понад 100 медиків Івано-Франківської ОКЛ здали кров для ЗСУ

Здоров'я 20:53, 12.11, 2022

Протягом двох днів бригада з шести працівників КНП “Прикарпатський обласний центр служби крові” працювала на базі обласної клінічної лікарні. 110 працівників ОКЛ здали кров на потреби ЗСУ, повідомляється на сторінці лікарні у фейсбуці.

Директорка центру діагностики і лікування бронхолегеневих захворювань клінічної імунологіі та алергології Маріанна Деркач прийшла здавати кров уперше. Каже, що її бабуся була почесним донором, то вирішила продовжити сімейну традицію.

За словами завідувача донорським відділенням Центру служби крові Миколи Абрамика, сьогодні на Прикарпатті є понад три тисячі почесних донорів. Усі вони зробили щонайменше 40 донацій безкоштовно й деякі з них продовжують приходити до центру, щоби знову здати кров.

Кілька років поспіль здає кров і завідувач відділення травматології Любомир Юрійчук. Каже, що для нього головна мотивація – оздоровлення організму. До слова, деякі почесні донори вже досягли довголіття, і, як стверджують фахівці, системне донорство відіграло тут не останню роль.

Працівники Центру виїжджають на підприємства, а також роблять забір крові на території свого закладу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: