fbpx

Препарати від нетримання сечі в режимі онлайн

Здоров'я 18:27, 24.12, 2020

Нетримання сечі – патологічний симптом, що полягає у повній або частковій відсутності контролю над процесом виділення сечі. Для того щоб грамотно призначати ліки від нетримання сечі, для початку потрібно звернутися до грамотного фахівця. Лікар для вибору відповідних препаратів https://apteka-ds.com.ua/catalog/sechovydilna-systema/liky-vid-netrymannya-sechi врахує всі індивідуальні особливості пацієнта, а також причини утворення симптому нетримання сечі.

Препарати від нетримання сечі в режимі онлайн 1

До таких особливостей можна віднести наступні моменти:

 • стать пацієнта;

 • його вік;

 • анатомічні особливості статевої системи.

Така проблема найчастіше зустрічається саме у представниць прекрасної половини людства, ніж у чоловіків. Щодо віку, можна сміливо стверджувати, що це проблема людей похилого віку. Терапію, крім медикаментів, слід проводити за допомогою гімнастики, а також регулярного контролю гормонів, вживання спеціальних вітамінів.

Причини виникнення захворювання

Синдром нетримання сечі може виникнути в разі впливу наступних факторів:

 • спадкова схильність;

 • регулярне перебування в стресових ситуаціях;

 • зміна гормонального фону організму;

 • інфекційне ураження сечостатевої системи.

З огляду на всі ці особливості тільки досвідчений лікар може призначати відповідні медикаменти для лікування захворювання.

Особливості вибору медикаментозної терапії

Головне, чого потребує кожна людина, що страждає цим захворюванням, – усунення дискомфорту, а також підвищення якості життя. Препарати проти нетримання здатні купірувати всі неприємні симптоми, а також нормалізують загальний стан організму. Своєчасне звернення до фахівця щодо нетримання попереджає процес прогресування недуги.

Після того як лікар виявляє і аналізує всі причини нетримання, для чоловіків і жінок призначаються медикаменти з наступних категорій:

 • препарати, що пригнічують нервову систему;

 • гормональна терапія;

 • спазмолітики;

 • засоби, здатні усувати депресивні розлади.

Їх дія спрямована на збудження гладкої мускулатури сечового міхура, а також м’язів сфінктера.

Препарати від нетримання сечі в режимі онлайн 2

Літнім представницям прекрасної статі лікарі призначають гормони замісної терапії, які усувають проблеми нетримання сечі. Це обумовлено тим, що ця проблема здатна розвиватися саме в період клімаксу, коли різко знижується показник статевих гормонів. За рахунок певного дозування естрогену відновлюються м’язи сечового міхура.

Спазмолітики також іноді призначають, але вони ефективні на ранніх стадіях недуги, а також їх застосовують для профілактики.

Антидепресанти – добрий варіант, але тільки в разі психоемоційних порушень, ураження нервової системи. Вони допомагають у процесі лікування енерузу.

Літнім чоловікам також призначають спеціальні гормональні препарати. Але, як і будь-які інші медикаменти, їх слід вживати тільки під пильним контролем лікаря і ні в якому разі не займатися самолікуванням.

Рецензент: Ольга Летнянчик, лікар, медичний блогер.
У 2003 році закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, отримала кваліфікацію лікаря.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: