fbpx

Про коронавірус у норок повідомили вже 6 країн – ВООЗ

Здоров'я 20:22, 07.11, 2020

Шість країн повідомили про виявлення коронавірусу SARS-CoV-2 у вирощуваних норок.

“На сьогоднішній день шість країн, а саме Данія, Нідерланди, Іспанія, Швеція, Італія та Сполучені Штати Америки, повідомили про SARS-CoV-2 у вирощуваних норок Всесвітній організації охорони здоров’я тварин”, – повідомляє УП з посинанням на ВООЗ.

При цьому ВООЗ повідомляє тільки про заходи, що вживаються Данією для стримування поширення коронавірусу, який міг мутувати.

 “Норки були інфіковані в результаті контакту з інфікованими людьми. Норки можуть діяти як резервуар SARS-CoV-2, передаючи вірус між собою, і становлять ризик передачі вірусу від норки до людини. Потім люди можуть передавати цей вірус серед населення”.

“Коли віруси переміщуються між популяціями людей і тварин, можуть відбуватися генетичні модифікації вірусу”.

Раніше Данія, найбільший у світі експортер хутра норки, оголосила про забій усіх норок в країні – від 15 до 17 мільйонів особин на 1080 фермах – після виявлення мутації, яка може передаватися людині.

Данія також ізолювала північний регіон через мутовану версію коронавірусу. Копенгаген попередив, що мутація може поставити під загрозу ефективність будь-якої майбутньої вакцини.

Державний інститут Данії, який займається інфекційними захворюваннями, заявив про виявлення коронавірусу, який мутував у норок, у 214 людей.

Велика Британія запровадила заборону на в’їзд з Данії на тлі побоювань з приводу нового штаму коронавірусу, який поширився на людей від норок.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: