fbpx

Протезування зубів за один день у ЦІС

Здоров'я 15:45, 07.10, 2020

Загальна ситуація зі здоров’ям зубів українців на сьогодні просто катастрофічна. Неправильний догляд, погана екологія та генетична схильність приводять до втрати зубів. На жаль, вирішувати проблему поспішають не всі. Причин тому декілька. По-перше, імплантація зубів – задоволення не з дешевих. По-друге, рівень вітчизняної медицини викликав сумніви, адже заможні українці зазвичай віддавали перевагу закордонним спеціалістам. Водночас зволікання з такою проблемою тільки погіршує ситуацію, що призводить до подальшої втрати зубів. Про методи розв’язання проблеми, які доступні сьогодні практично всім українцям, читайте нижче.

Протезування зубів за один день у ЦІС 1

Інноваційні технології протезування зубів в Україні

На щастя, медицина в нашій країні не стоїть на місці. Сьогодні сучасні стоматологічні клініки здатні запропонувати українцям новітні технології протезування зубів, які не вдарять по гаманцю та не займуть багато часу. Так, Цент Ізраїльської Стоматології вдало використовує інноваційну технологію All-on-4. Детально про процедуру можна дізнатись тут: https://cis.ua/implantatsiya-zubov/all-on-4/. Вона призначається при відсутності до 12 зубів та може бути завершена за один день. Технологія передбачає використання тільки чотирьох імплантатів, після встановлення яких починається процес протезування. Процедура не потребує проведення кісткової пластики або тільки в рідкісних випадках.

При повній або частковій відсутності зубів фахівцями ЦІС може бути призначена процедура протезування за технологією All-on-6 (подробиці за посиланням: https://cis.ua/implantatsiya-zubov/all-on-6/). Тут використовується шість дентальних імплантатів, після чого наступає сам процес протезування. Вся процедура також може бути виконана за один день. Вартість обох процедур розраховується індивідуально, але точно можна сказати про те, що вона буде вигідною саме для пацієнтів.

Про переваги

Технологія All-on-6 є продовженням All-on-4, тому переваги у них спільні. По-перше, варто відзначити можливість відновлення зубів за один сеанс. Другий момент – можливість імплантації без проведення кісткової пластики. Також можна сміливо казати про високу надійність протезної конструкції, низьку травматичність операції з мінімальним ризиком ускладнень та естетичність протезної конструкції. Успіх процедури в ЦІС гарантують найкращі професіонали з відповідним досвідом роботи та високий технологічний рівень клініки.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: