fbpx

Прийде Delta: у ВООЗ прогнозують осінній сплеск COVID-19 в Європі

Здоров'я 16:50, 11.06, 2021

Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) визнали, що кількість нових випадків зараження коронавірусом, госпіталізацій і смертей швидко скорочується по всій Європі. Однак досі залишається високим ризик осіннього сплеску захворюваності через поширення більш заразного варіанту коронавірусу Delta, який вперше зафіксували в Індії.

Як заявив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге, повідомлення про COVID-19 в Європейському регіоні показують, що передача інфекції в громадах триває, що розвивається більш заразний варіант Delta.

КУРС писав, що у МОЗ прогнозують четверту хвилю COVID-19 з “індійським” штамом

Новий штам також демонструє деяку здатність ухилятися від імунної відповіді, у той час як багато з уразливих груп населення старше 60 років залишаються незахищеними.

“Ми вже бачили це раніше. Протягом минулого літа кількість випадків захворювання поступово зростала в молодших вікових групах, потім перемістилася в старші вікові групи, що привело до руйнівної нової хвилі, локдаунів і загибелі людей восени і взимку 2020 року. Давайте не повторювати цю помилку знову”,
– заявив Ханс Клюге.

Європейське регіональне бюро ВООЗ закликає проявляти обережність в зв’язку зі збільшенням кількості зібрань людей, більшою мобільністю населення, а також великими фестивалями і спортивними турнірами, які відбудуться найближчими днями.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: