fbpx

Прикарпатців запрошують на консультацію київських лікарів з Інституту серця

Здоров'я 19:15, 15.06, 2022

У четвер, 23 червня, у поліклініці обласної клінічної лікарні відбудеться консультативний прийом київських лікарів з Інституту серця.

Пацієнтів зі складними випадками ішемічної хвороби, кардіоміопатіями, складними порушеннями ритму та у післяопераційному періоді, з діагнозами вроджених або набутих вад серця, які потребують оперативного втручання, київські фахівці консультуватимуть за попереднім записом.

Пацієнтів консультуватимуть кардіохірург Віктор Шевченко, лікар-кардіолог і керівниця відділу діагностики патології серця та магістральних судин Ольга Єпанчінцева, лікар функціональної діагностики Христина Монастирська.

Медики обласної клінічної лікарні запрошують скористатися унікальним шансом діагностики від провідних фахівців, зареєструвавшись попередньо за номером: 0 (67) 47 63 414.

А кардіологів, ревматологів і кардіохірургів закладів охорони здоров’я міста й області запрошують на лекцію генерального директора ДУ «Інститут серця МОЗ України» Бориса Тодурова, який розповість про тактику ведення ТЕЛА та про особливості трансплантації серця. Початок лекції о 12 год. у конференц-залі лікарні.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: