fbpx

П'ять боксів на випадок коронавірусу обладнали в Обласній інфекційній лікарні

Здоров'я 17:12, 03.02, 2020

Спеціальні палати-бокси на випадок “китайського” коронавірусу обладнали в Івано-Франкуівській обласній клінічній інфекційній лікарні. Про це сьогодні розповіла заступниця головного лікаря Любов Андрусишин.

В кожній палаті по 2 ліжка, окремий санвузол. Є медикаменти, щоби надати першу допомогу, та обладнання. Лікуватимуть хворих медпрацівники в спецодязі. Спецодяг перевдягатимуть у відокремленому приміщенні.

За словами Любові Андрусишин, в усіх інфекційних лікарнях України розроблений алгоритм на випадок коронавірусу, інформує ТРК Карпати.

“Лікар оцінює стан хворого. Якщо важкий, то його госпіталізують у відділення інтенсивної терапії. Пневмонія потребує антибактеріальної терапії. Також хворий має мати кисневе забезпечення – ми вже маємо досвід за минулі роки”, – зазначила лікарка.

Що стосується імовірності масового захворювання, то до такого ані область, ані країна не готові, каже інфекціоністка. Хоча коронавірус відомий клініцистам з 2002 року, і небезпеку перебільшувати не варто.

У Франківську на випадок коронавірусу обладнали 5 палат-боксів

П’ять спеціальних палат-боксів на випадок коронавірусу обладнали в обласній клінічній інфекційній лікарні. Про це сьогодні розповіла заступниця головного лікаря Любов Андрусишин.

Опубліковано UA: Карпати Понеділок, 3 лютого 2020 р.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: