fbpx

Смекта - швидка допомога для дітей і дорослих

Здоров'я 10:27, 06.10, 2023

Порошок Смекта – це ефективні ліки, які лікарі зазвичай призначають для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту. Вони працюють як самостійно, так і в комплексі з іншими препаратами, ефективно доповнюючи його. Діюча речовина дає змогу захистити слизову оболонку травного тракту. Також підвищуються бар’єрні функції слизової. Препарат Смекта https://liki.ua/ru/shop/brands/smekta-9673 не дає виходити зайвій волозі, створюючи правильне середовище для забезпечення роботи кишківника та шлунка.

Смекта - швидка допомога для дітей і дорослих

Надздібності Смекти

Ліки допомагають кишечнику боротися зі шкідливими для організму людини бактеріями, шлаками і токсинами. Все це завдяки чудовим абсорбувальним властивостям. За підсумком наявність шкідливих елементів значно зменшується і ефективно виводиться.

Препарат відмінно підходить як для дітей, так і для дорослих. У нього дуже зручний спосіб застосування. Суспензію потрібно змішати з будь-якою рідиною або напіврідкими текстурами. Це можуть бути:

  • вода (50мл.);
  • компот;
  • каша;
  • пюре;
  • бульйон;
  • дитяче харчування.

Дітки навіть не відчують неприємного смаку ліків, зате їхні хворі животики подякують за ефект. Важливо пам’ятати, що Смекту можна починати приймати, тільки коли дитині вже виповнилося щонайменше два роки.

Щоб ліки подіяли, необхідно ретельно їх розмішати, не залишаючи грудок. Також важливо приймати тільки за певною інструкцією, яка була розроблена лікарем. Зловживання може бути небезпечним для здоров’я. Пакетик Смекти досить зручно носити з собою, а ефект помітний вже після першого застосування.

З якими захворюваннями та симптомами допомагає боротися Смекта

Унікальний склад ліків дає змогу швидко впоратися із симптомами та причинами діареї, яка спричинена різними факторами. Здебільшого це може бути алергічна реакція. Досить частою причиною діареї буває дія інших лікарських препаратів або неякісні продукти, які вживали в їжу. 

Смекта дає змогу позбутися як гострої діареї, так і симптомів хронічної.

Допомагає також налагодити режим харчування та ефективно бореться з поширенням інфекцій у шлунку та кишківнику. Препарат призначають як додаткову речовину, що дає змогу боротися з появою різноманітних колітів і гастритів, виразкової хвороби, а також проблем із роботою дванадцятипалої кишки.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: