fbpx

Стресове нетримання сечі у жінок: як раз і назавжди позбутись цього захворювання?

Здоров'я 19:53, 08.11, 2022

Що таке саме стресове нетримання сечі? — Це коли відбувається підтікання сечі при чханні, кашлянні, навіть незначних фізичних навантаженнях.

НА ФОТО: Павло Долик — гінеколог, онкогінеколог, кандидат медичних наук, лікар ЛДЦ «Мед-Атлант»

Причиною патології є слабкість сфінктера уретри з підвищеним внутрішньочеревним тиском, опущення стінок піхви, внутрішніх органів. Патологія може з’явитись після неодноразових пологів, травм, при постійних надмірних фізичних навантаженнях, має значення і спадковий фактор.

На жаль, про цю проблему жінки соромляться сказати навіть своєму лікарю-гінекологу. Через такий стан суттєво погіршується соціальне життя жінки. Людина замикається в собі, уникає зустрічей з друзями, рідними, старається контролювати емоції, врешті це може призвести до депресії. А насправді є ефективне рішення, яке позбавить всіх неприємних фізіологічних проявів і поверне емоційний комфорт.

Як можна вирішити проблему, розповідає лікар лікувально-діагностичного центру «Мед-Атлант» Павло Долик, гінеколог, онкогінеколог, кандидат медичних наук.

Стресове лікування сечі у жінок лікується оперативно.

TVT-O — слінгова малоінвазивна операція для лікування стресового нетримання сечі у жінок. Для підтримки уретри ми встановлюємо спеціальний слінг з біосумісного матеріалу, а отже безпечного і гіпоалергенного.

Найважливішим фактором для успішного результату є професійні вміння оперуючого лікаря, досвід таких операцій та відмінне знання анатомії.

Тривалість оперативного втручання не перевищує 30-40 хвилин, проводиться під внутрішньовенною чи спінальною анестезією. В день операції жінка може бути виписана додому або, за показами, провести в стаціонарі ще одну добу.

Якщо було діагностоване опущення внутрішніх органів, то TVT-O можна поєднати з іншими операціями для лікування цього пролапсу в два етапи. Ефект від оперативного лікування наступає одразу по завершенні операції.

Пролікованій жінці важливо подбати про дотримання рекомендацій на реабілітаційний період, а це: статевий спокій 6-8 тижнів, уникати надмірних фізичних навантажень, виключити заняття спортом та інші, про що детально розповість лікар після оперативного втручання.

При дотриманні цих всіх умов після реабілітаційного періоду у жінки повертається якість життя і зникають ті психологічні бар’єри, що з’явились через захворювання.

Бережіть своє здоров’я та дбайте про якість життя!

Контакти лікувально-діагностичного центру «Мед-Атлант»:

  • +38 (095) 00 38 452
  • +38 (095) 00 38 453
  • +38 (097) 41 13 133
  • м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48 (корпус 1),
  • м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23 (корпус 2).

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: