fbpx

Студенти франківського медуніверситету стали призерами міжнародної наукової конференції

Здоров'я 12:35, 05.11, 2021

На базі медичного інституту Сумського державного університету відбулась міжнародна медична конференція Biomedical perspective III. У науковому форумі взяли участь студенти Івано-Франківського національного медичного університету та здобули призове третє місце.

Студенти ІФНМУ представили на конференції наукову роботу «The morphological characteristic of cervical intraepitelial neoplasia which is associated with Human Papillomavirus infection depending on type of female infertility», інформує пресслужба університету.

Її спільно підготували студент третього курсу факультету підготовки іноземних громадян Якуб Скора, студентка п’ятого курсу медичного факультету Ольга Жураківська та студент четвертого курсу фахового медичного коледжу Сергій Кіндратів. Науковими керівниками роботи є завідувачка кафедри патологічної анатомії професорка Ельвіра Кіндратів і доцентка Тетяна Князевич-Чорна.

Дослідження франківських студентів присвячене значенню папіломавірусної інфекції у розвитку дисплазії шийки матки у жінок з безпліддям. Особливий наголос студенти зробили на важливості вакцинації в профілактиці виникнення передракових змін та раку шийки матки.

Наукову роботу на секції Clinical Medical Sciences представляв Якуб Скора. Відзначимо, що мовою конференції була англійська.

«Спершу я трохи хвилювався, адже в журі конференції були науковці з Harvard Chan School of Public Health, але потім опанував себе і намагався доповідати так, щоб максимально продемонструвати ілюстративний матеріал, — розповідає Якуб. — Наша робота зацікавила слухачів, і мені ставили питання, особливо про важливість вакцинації від папіломавірусної інфекції. Я дуже щасливий, що взяв участь у конференції і що наша робота відзначена дипломом!».

Участь у конференції взяли студенти з країн Європи, Азії, Африки.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: