fbpx

У 27 медиків франківських поліклінік підтверджений COVID-19

Здоров'я 12:41, 15.05, 2020

Про стан тимчасової непрацездатності медичних працівників повідомив Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківська.

Що стосується медиків, які працюють та лікуються в Центрі, то починаючи з 23 березня на листку непрацездатності перебувало 148 працівників КНП.

На сьогодні продовжує лікуватись 18 працівників: 9 – ГРВІ, 1 – пневмонія, 3 – підтверджений COVID-19, 1 – гострий бронхіт, 4 – з приводу інших захворювань.

За той же період захворіло 530 медичних працівників з інших медичних закладів.

На листку непрацездатності перебувають все ще 112 осіб, з них по догляду за дитиною – 2 особи, з ознаками ГРВІ – 38 осіб, підтверджений COVID-19 – 24 особи, пневмонії – 12 осіб, бронхіти – 9 осіб, з приводу інших захворювань – 29 осіб.

Станом на 14 травня на території Івано-Франківської області зафіксовано вже вісім смертей від COVID-19 серед працівників медичних закладів, повідомила на вчорашньому брифінгу перша заступниця голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка.

“Наразі маємо сім смертей – 2 лікарі та 5 медичних сестер. Вчора ввечері зафіксована ще одна смерть – хвороба забрала життя у завідувача диспансерного відділу Прикарпатського клінічного онкологічного центру Ігоря Закали”, – розповіла Савка.

Також за минулу добу коронавірусну інфекцію підтвердили в одного медпрацівника.

Загалом з початку епідемії COVID-19 підтвердили у 277 прикарпатських медиків, з яких 95 – лікарі.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: