fbpx

У біоекологічному хакатоні ПНУ перемогла команда франківського ліцею імені Миколи Сабата

Здоров'я 12:20, 14.12, 2022

Цьогоріч уже втретє кафедра біології та екології Прикарпатського національного університету влаштувала для здобувачів освіти 9-11 класів закладів середньої освіти Івано-Франківської міської громади та області біоекологічний хакатон – «PNUecoHACK».

Хакатон покликаний популяризувати біологію та екологію серед прогресивної учнівської молоді, сприяти засвоєнню шкільної програми з біології, розвитку в учнів креативного і критичного мислення, налагодити освітню і наукову співпрацю між закладами середньої освіти й ПНУ та сприяти психологічній підтримці старшокласників в умовах військового часу.

Дводенна програма хакатону поєднала воркшопи і конкурсну програму і була присвячена зміні клімату на Землі: з’ясуванню причин і наслідків кліматичних змін, їх впливу на навколишнє середовище, біоту, суспільство й економіку тощо.

У біоекологічному хакатоні ПНУ перемогла команда франківського ліцею імені Миколи Сабата 1
Сертифікати на безкоштовні заняття

Цього разу у заходах взяли участь 14 команд, кожна з яких представляла заклад середньої освіти і складалася з чотирьох осіб (всього 56 учасників), інформує пресслужба ПНУ.

Учасники навчалися та змагалися у здобутих знаннях, ерудиції та творчості – створювали і переглядали тематичні відео; малювали і демонстрували навички презентувати власні проєкти; тестувалися з використанням новітніх технологій.

Переможець і призери конкурсної програми були визначені за підсумком набраних балів.

Нагороди переможцям вручив проректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Сергій Шарин:

– команді «Гімназисти» (ліцей імені Миколи Сабата, м. Івано-Франківськ) за зайняте І місце – мікроскоп;

– командам «Озон» (Івано-Франківський спортивний ліцей Івано-Франківської обласної ради) і «DivineEco» (ліцей 11, м. Івано-Франківськ) за зайняті відповідно ІІ і ІІІ місця – набори мікропрепаратів.

Усі учасники отримали сертифікати, які дають право на безкоштовні заняття з біології і проєктної діяльності з викладачами кафедри біології та екології (зокрема для підготовки до підсумкової атестації у школі й олімпіад).

У біоекологічному хакатоні ПНУ перемогла команда франківського ліцею імені Миколи Сабата 2
Учасники хакатону

Весняний хакатон планують провести у міжнародному науковому центрі «Обсерваторія» на вершині Піп Іван Чорногірський у Карпатах. 

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: